Son dönemde “İslami finans kurallarına uygun ve helal” olarak lanse edilen, İslam alimlerince bu yönde fetva verildiği iddia edilen Almanya merkezli bir coin’in reklamı çoğu yerde karşımıza çıkıyor. Tv reklamları ve İstanbul’daki üstgeçitlerdeki bilboardlardan sonra Süper Lig maçlarında saha kenarında da CaizCoin reklamları görülmeye başlandı.

Caiz Coin Nasıl Alınır?

CaizCoin almak için Binance, Paribu, BTCTurk gibi herhangi bir borsaya TL yükleyip, bu TL’ler ile USDT (Tether) almak ve sonra şu adreslerden birine transfer etmek yeterlidir :

USDT (BSC Ağı)

0xc9F9e2f2e38bBD98020754302c6bFFe7dB1A316b

ya da 

USDT (ERC20 Ağı)

0x5df3751057921d2fb41467eaa2555a9a5da09c7d

Transfer ettikten sonra gönderdiğiniz Tether miktarı ile birlikte [email protected] adresine bir e-posta gönderdiğinizde transferiniz kullandığınız borsa ya da cüzdana anında gerçekleştirilir.

CAİZ COİN NEDİR?

Caizcoin Almanya merkezli kurulan ve Türkiye kökenlilerle bağlantılı olarak üretime ve satışına başlanan kripto para birimi. Bu para birimi ile yapılan işlemlerin caiz olduğu iddia ediliyor.

Merkezi olmayan finans artık herkes için erişilebilir durumda.

Kaynak : Haberler.com

Bu yazıda bahsedilen kripto paraları Türk Lirası ile güvenle almak, satmak ve daha fazlası için dünyanın en büyük borsası Binance'a bu linkten üye olun, alım-satımlarınızda komisyon ödemeyin! Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.


Bunu da Okuyun:  HAPPYCOIN (HAPPY) NEDİR, NEREDEN VE NASIL ALINIR?